Fritidsaktiviteter

Fritidsaktiviteter

søn 22

Bueskyting

22. september kl. 16:00 - 19:30
Arrangør: Vigra IL
man 23

Sveletreff

23. september kl. 11:00 - 13:00
man 23

Seniordans

23. september kl. 11:00 - 12:00
Arrangør: Giske kommune
man 23

Giske Taekwon-Do Klubb

23. september kl. 17:00 - 20:30
man 23

Giske blandakor

23. september kl. 18:30 - 21:00
man 23

Taretausene

23. september kl. 19:00 - 21:30
Arrangør: Taretausene
tir 24

Motorcross

24. september kl. 17:00 - 20:00
tir 24

Godøy Barnekor

24. september kl. 17:30 - 18:30
Arrangør: Godøy barnekor
tir 24

Bueskyting

24. september kl. 18:45 - 21:45
Arrangør: Vigra IL
tir 24

ASAF mannskor

24. september kl. 20:00 - 22:00
Arrangør: ASAF mannskor
92098155
ons 25

Småbarnstreff

25. september kl. 10:30 - 12:30
Arrangør: Vigra indremisjon
ons 25

«Kor Tøft» barnekor

25. september kl. 13:00 - 14:45
Arrangør: Kor Tøft
ons 25

Giske Taekwon-Do Klubb

25. september kl. 17:00 - 22:00
ons 25

Vigra og Valderøy Skulekorps

25. september kl. 18:00 - 20:00
Arrangør: Vigra og Valderøy Skulekorps
47855039
ons 25

Ungdomskoret “Inspired”

25. september kl. 19:00 - 21:00
tor 26

Sosial Ladestasjon

26. september kl. 11:00 - 13:00
Arrangør: Sosial Ladestasjon
40072270
tor 26

Studio BO 1140: Åpent verksted

26. september kl. 12:00 - 19:00
Arrangør: Studio BO 1140
fre 27

Vigra YA

27. september kl. 17:00 - 18:00
Arrangør: Vigra YA
fre 27

Badminton

27. september kl. 17:15 - 19:00
Arrangør: Vigrahallen
fre 27

KRIK Vigra

27. september kl. 19:00 - 21:00
Arrangør: KRIK Vigra
søn 29

Bueskyting

29. september kl. 16:00 - 19:30
Arrangør: Vigra IL
man 30

Sveletreff

30. september kl. 11:00 - 13:00
man 30

Seniordans

30. september kl. 11:00 - 12:00
Arrangør: Giske kommune
man 30

Giske Taekwon-Do Klubb

30. september kl. 17:00 - 20:30
man 30

Giske blandakor

30. september kl. 18:30 - 21:00
man 30

Taretausene

30. september kl. 19:00 - 21:30
Arrangør: Taretausene
okt 01

Motorcross

1. oktober kl. 17:00 - 20:00
okt 01

Godøy Barnekor

1. oktober kl. 17:30 - 18:30
Arrangør: Godøy barnekor
okt 01

Bueskyting

1. oktober kl. 18:45 - 21:45
Arrangør: Vigra IL
okt 01

Elkana

1. oktober kl. 19:00 - 21:00
Arrangør: Elkana
okt 01

ASAF mannskor

1. oktober kl. 20:00 - 22:00
Arrangør: ASAF mannskor
92098155
okt 02

Småbarnstreff

2. oktober kl. 10:30 - 12:30
Arrangør: Vigra indremisjon
okt 02

«Kor Tøft» barnekor

2. oktober kl. 13:00 - 14:45
Arrangør: Kor Tøft
okt 02

Giske Taekwon-Do Klubb

2. oktober kl. 17:00 - 22:00
okt 02
okt 02

Ungdomskoret “Inspired”

2. oktober kl. 19:00 - 21:00
okt 03

Sosial Ladestasjon

3. oktober kl. 11:00 - 13:00
Arrangør: Sosial Ladestasjon
40072270
okt 03

Studio BO 1140: Åpent verksted

3. oktober kl. 12:00 - 19:00
Arrangør: Studio BO 1140
okt 04

Vigra YA

4. oktober kl. 17:00 - 18:00
Arrangør: Vigra YA
okt 04

Badminton

4. oktober kl. 17:15 - 19:00
Arrangør: Vigrahallen
okt 04

KRIK Vigra

4. oktober kl. 19:00 - 21:00
Arrangør: KRIK Vigra
okt 05

Giske fotoklubb

5. oktober kl. 19:30 - 21:30
Arrangør: Frivilligsentralen
okt 06

Bueskyting

6. oktober kl. 16:00 - 19:30
Arrangør: Vigra IL
okt 07

Sveletreff

7. oktober kl. 11:00 - 13:00
okt 07

Seniordans

7. oktober kl. 11:00 - 12:00
Arrangør: Giske kommune
okt 07

Giske Taekwon-Do Klubb

7. oktober kl. 17:00 - 20:30
okt 07

Giske blandakor

7. oktober kl. 18:30 - 21:00
okt 07

Taretausene

7. oktober kl. 19:00 - 21:30
Arrangør: Taretausene
okt 08

Motorcross

8. oktober kl. 17:00 - 20:00
okt 08

Godøy Barnekor

8. oktober kl. 17:30 - 18:30
Arrangør: Godøy barnekor
okt 08

Bueskyting

8. oktober kl. 18:45 - 21:45
Arrangør: Vigra IL
okt 08

ASAF mannskor

8. oktober kl. 20:00 - 22:00
Arrangør: ASAF mannskor
92098155
okt 09

Småbarnstreff

9. oktober kl. 10:30 - 12:30
Arrangør: Vigra indremisjon
okt 09

«Kor Tøft» barnekor

9. oktober kl. 13:00 - 14:45
Arrangør: Kor Tøft
okt 09

Giske Taekwon-Do Klubb

9. oktober kl. 17:00 - 22:00
okt 09
okt 09

Giske Husflidslag

9. oktober kl. 18:30 - 21:00
Arrangør: Giske Husflidslag
okt 09

Ungdomskoret “Inspired”

9. oktober kl. 19:00 - 21:00
okt 10

Sosial Ladestasjon

10. oktober kl. 11:00 - 13:00
Arrangør: Sosial Ladestasjon
40072270
okt 10

Studio BO 1140: Åpent verksted

10. oktober kl. 12:00 - 19:00
Arrangør: Studio BO 1140
okt 11

Vigra YA

11. oktober kl. 17:00 - 18:00
Arrangør: Vigra YA
okt 11

Badminton

11. oktober kl. 17:15 - 19:00
Arrangør: Vigrahallen
okt 11

KRIK Vigra

11. oktober kl. 19:00 - 21:00
Arrangør: KRIK Vigra
okt 13

Bueskyting

13. oktober kl. 16:00 - 19:30
Arrangør: Vigra IL
okt 14

Sveletreff

14. oktober kl. 11:00 - 13:00
okt 14

Seniordans

14. oktober kl. 11:00 - 12:00
Arrangør: Giske kommune
okt 14

Giske Taekwon-Do Klubb

14. oktober kl. 17:00 - 20:30
okt 14

Giske blandakor

14. oktober kl. 18:30 - 21:00
okt 14

Taretausene

14. oktober kl. 19:00 - 21:30
Arrangør: Taretausene
okt 15

Motorcross

15. oktober kl. 17:00 - 20:00
okt 15

Godøy Barnekor

15. oktober kl. 17:30 - 18:30
Arrangør: Godøy barnekor
okt 15

Bueskyting

15. oktober kl. 18:45 - 21:45
Arrangør: Vigra IL
okt 15

Elkana

15. oktober kl. 19:00 - 21:00
Arrangør: Elkana
okt 15

ASAF mannskor

15. oktober kl. 20:00 - 22:00
Arrangør: ASAF mannskor
92098155
okt 16

Småbarnstreff

16. oktober kl. 10:30 - 12:30
Arrangør: Vigra indremisjon
okt 16

«Kor Tøft» barnekor

16. oktober kl. 13:00 - 14:45
Arrangør: Kor Tøft
okt 16

Giske Taekwon-Do Klubb

16. oktober kl. 17:00 - 22:00
okt 16
okt 16

Ungdomskoret “Inspired”

16. oktober kl. 19:00 - 21:00
okt 17

Sosial Ladestasjon

17. oktober kl. 11:00 - 13:00
Arrangør: Sosial Ladestasjon
40072270
okt 17

Studio BO 1140: Åpent verksted

17. oktober kl. 12:00 - 19:00
Arrangør: Studio BO 1140
okt 18

Vigra YA

18. oktober kl. 17:00 - 18:00
Arrangør: Vigra YA
okt 18

Badminton

18. oktober kl. 17:15 - 19:00
Arrangør: Vigrahallen
okt 18

KRIK Vigra

18. oktober kl. 19:00 - 21:00
Arrangør: KRIK Vigra
okt 20

Bueskyting

20. oktober kl. 16:00 - 19:30
Arrangør: Vigra IL
okt 21

Sveletreff

21. oktober kl. 11:00 - 13:00
okt 21

Seniordans

21. oktober kl. 11:00 - 12:00
Arrangør: Giske kommune
okt 21

Giske Taekwon-Do Klubb

21. oktober kl. 17:00 - 20:30
okt 21

Giske blandakor

21. oktober kl. 18:30 - 21:00
okt 21

Taretausene

21. oktober kl. 19:00 - 21:30
Arrangør: Taretausene
okt 22

Motorcross

22. oktober kl. 17:00 - 20:00
okt 22

Godøy Barnekor

22. oktober kl. 17:30 - 18:30
Arrangør: Godøy barnekor
okt 22

Bueskyting

22. oktober kl. 18:45 - 21:45
Arrangør: Vigra IL
okt 22

ASAF mannskor

22. oktober kl. 20:00 - 22:00
Arrangør: ASAF mannskor
92098155
okt 23

Småbarnstreff

23. oktober kl. 10:30 - 12:30
Arrangør: Vigra indremisjon